Müşteri Hizmetleri: 0212 551 73 58 - 0533 467 59 78

Armutlu Tatil Hakkında

Armutlu Tatil , Yalova'nın Armutlu ilçesindeki bir tatil merkezidir. Genellikle müspet kişiler tarafından tercih edilen tatil yeri, İslami hassasiyeti olan kişiler için oldukça iyi bir mekândır. Marmara Denizi kıyısında kendi içerisinde köy oluşturmuş bir sitedir. APARTMANLAR
11 blok apartmandan oluşan Armutlu Tatil, iki bloğu hariç tüm bloklar deniz manzaralıdır. 50 m2, 70 m2, 85 m2, 98 m2 ve 105 m2 olmak üzere 5 çeşit daire mevcuttur. Daireler, genel olarak bir yatak odası, bir oturma odası, oturma odasından cam bölme ile ayrılmış mutfak, tuvalet ve banyodan oluşmaktadır. Her odada balkon da mevcuttur.
YÜZME YERLERİ
Kapalı bayan ve erkek aquapark havuzları, tatil köyünün doğu tarafındadır. 1 büyük, iki küçük su kaydırağından oluşan havuz, genç-yaşlı fark etmeksizin herkesin odak noktası haline gelmiştir. Büyük kaydırak, binanın dışında spiral şeklinde dolanarak havuza açılmaktadır. Bayan ve erkek havuzlarında aynı kaydıraklar mevcuttur. Havuzun hemen yanında bir market, karşısında ise lunapark vardır. Aquapark haricinde tatil köyünün orta kısmında ve batı plajında da açık yüzme havuzları vardır. Armutlu Tatil, sahil boyunca limanı hariç yüzmek için kullanılabilse de cankurtaran olan doğu ve atı olmak üzere iki plajı vardır. Batı plajı sadece bayanların girebildiği bir plajdır. Açık yüzme havuzu da bayan plajının hemen yanındadır.
SOSYAL YERLER
Armutlunun tam ortasında içerisinde konferans salonu, alışveriş yerleri, yemek yerleri, marketi oturma alanları bulunduran bir sosyal merkez vardır. Bunun haricinde eğlence yeri olarak aquaparkların yakınında lunapark ve market vardır.

img img